Horror Among The Sleep, którego bohaterem jest 2-letnie dziecko trafi na PlayStation 4

Dotychczas twórcy z Krillbite Studio wspominali jedynie o wersji przeznaczonej na komputery PC.

Nie da się ukryć, iż producenci wspięli się na wyżyny oryginalności, umożliwiając nam wcielenie się w bobasa. Tego typu rozwiązanie determinować będzie sporo aspektów związanych z rozgrywką. Młody człowiek będzie mógł się przemieszczać raczkując, żeby dostać się do wielu miejsc zmuszeni więc będziemy się wspinać.

Obecnych ma być także sporo elementów charakteryzujących skradanki. Otwarta konfrontacja z monstrami z wiadomych przyczyn będzie pozbawiona sensu, a szansą na przetrwanie stanie się unikanie zagrożeń. Ewentualnie zawsze może nam przyjść z pomocą miś Teddy, który stanie się naszym wiernym sojusznikiem.


Deweloperzy obiecują, że gracze lubiący pogłówkować także znajdą w tytule coś dla siebie. Nie zabraknie bowiem ciekawie zaprojektowanych zagadek. Miłośnicy nowych technologii ucieszą się z kolei na wieść o tym, iż pozycja Krillbite Studio obsługiwać będzie Project Morpheus (wirtualne okulary generujące wirtualną rzeczywistość).

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

5 Shares
Share5
+1
Tweet