Horizon Zero Dawn otrzyma mniej patchy. Guerilla skupia się na Forbidden West

Horizon Zero Dawn otrzyma mniej patchy. Guerilla skupia się na Forbidden West
PC PS4 PS5

Horizon Zero Dawn otrzymało nową aktualizację na PC. Guerilla Games zapowiada, że będzie wypuszczać mniej łatek, aby skupić się na nowej grze.

Przeportowanie przygód Aloy na komputery osobiste było bardzo kontrowersyjnym ruchem. Z jednej strony najwięksi fani Sony zdenerwowali się, że wydawca udostępnia tytuły ekskluzywne poza PlayStation, a z drugiej gracze pecetowi mogli zagrać w nową i naprawdę świetną produkcję.

Niestety, jakość konwersji pozostawiała trochę do życzenia. Optymalizacja gry byłą nienajlepsza, a przy okazji łatwo było natknąć się na wiele błędów.

Kolejne, regularne aktualizacje w końcu załatały większość problemów, a dziś Horizon na PC jest naprawdę sprawnym produktem. Do gry trafiła aktualizacja 1.10, która przynosi ze sobą poprawę stabilności i ulepsza optymalizację gry.

Przy okazji Guerilla Games podzieliło się ciekawym ogłoszeniem.

Jako że nasz zespół pracuje nad nadchodzącym Horizon Forbidden West, będziemy wypuszczać mniej aktualizacji do Zero Dawn Complete Edition na PC po tej łatce.

Fragment opisu aktualizacji 1.10 do Zero Dawn

Studio skupia się na produkcji swojego nowego dzieła, co jest jak najbardziej zrozumiałe. Lepiej skoncentrować się na dostarczeniu w pełni sprawnej i po prostu dobrej gry, niż dalsze aktualizowaniu bądź co bądź sprawnego tytułu.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie