Ponad trzymetrowy Chyżoszpon stanął w Warszawie. Świetna promocja Horizon Forbidden West

Chyżoszpon - Warszawa - Horizon Forbidden West
PS4 PS5

Dziś premiera Horizon Forbidden West. Z tego powodu na całym świecie stanęły najróżniejsze podobizny stworów i postaci z wymienionej produkcji. Jedna z olbrzymich figur stanęła także w Warszawie w dość popularnym miejscu.

Replikę Chyżoszpona możecie odnaleźć pod Pałacem Kultury i Nauki w stolicy naszego kraju. Warto pospieszyć się, bowiem atrakcja będzie się tam mieścić jedynie do 4 marca 2022 roku. Pojawienie się tego stwora w centrum Warszawy jest powiązane z konkursem, którego główną nagrodą jest edycja kolekcjonerska nowego Horizona. Szczegóły konkursu odnajdziecie w tym miejscu.

Chyżoszpon w Warszawie - Horizon Forbidden West
Chyżoszpon w Warszawie - Horizon Forbidden West
Chyżoszpon w Warszawie - Horizon Forbidden West

Podobne figury stanęły w wielu kojarzonych miastach z całego świata. Na liście znalazły się m.in.: Londyn, Berlin, Paryż, Tokio, Moskwa, Dubaj, Sydney, Seul, Madryt, Nowy Jork, San Francisco, Mexico City, Toronto, Sao Paulo, Buenos Aires, czy Santiago. Warto nadmienić, że do naszego świata nie przeniosły się wyłącznie stwory, które możecie napotkać w Horizon Forbidden West, ale także sama Aloy.

Co sądzicie o tego typu akcjach promocyjnych? Planujecie zobaczyć Chyżoszpona na własne oczy? Jeśli tak, rekomenduję się pospieszyć, bo macie szanse go spotkać jeszcze jedynie przez dwa tygodnie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie