Kupiliście pre-order Horizon Forbidden West? Polecamy odpalić już teraz konsole

Horizon Forbidden West - Aloy patrzy w górę
PS4 PS5

Pre-load Horizon Forbidden West jest już dostępny, co oznacza, że możecie rozpocząć pobieranie gry na swoje konsole. Wersje na PS4 i PS5 zajmują zawrotnie dużo gigabajtów, dlatego lepiej sprawdzić, czy ma się jeszcze wolne miejsce na dysku.

Spore grono graczy zdecydowanie będzie jednak czekało zrobienie porządków. Horizon Forbidden West w wydaniu na PS4 zajmuje aż 90,249 GB. Można było spodziewać się, że ewentualnie wersja stworzona z myślą o PS5 zajmie nieco mniej przez system kompresji danych dostępnych tylko na tej konsoli. Niestety, nie tym razem. Na „piątce” przyjdzie pobrać aż 98,074 GB – zdecydowanie nie jest to mało.

Dobrze, że żyjemy w czasach, kiedy to twórcy gier myślą o czymś takim jak pre-load. Choć Polska nie należy w Europie do państw z najgorszym internetem, dalej zdarzają się takie miejsca w naszym kraju, gdzie można korzystać tylko z sieci bezprzewodowej. Ta niekoniecznie musi oferować dostatecznie szybkie prędkości pobierania oraz wysyłania.

Premiera Horizon Forbidden West odbędzie się 18 lutego 2022 roku. Gra Guerilla Games zmierza wyłącznie na PS4 i PS5, co czyni ją tytułem ekskluzywnym na sprzęty PlayStation. To jedna z najgłośniejszych premier tego miesiąca, choć ogólnie luty zapowiada się na pełen świetnych debiutów. M.in. Dying Light 2 Stay Human już za nami, a na resztę nowości jeszcze czekamy. Tekst im poświęcony znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie