Horizon Forbidden West porównane na PS5, PS4 Pro i PS4. SSD robi robotę

Horizon Forbidden West - porównanie gry na PS4, PS4 Pro i PS5
PS4 PS5

W sieci pojawiło się obszerne porównanie Horizon Forbidden West na wszystkich konsolach PlayStation. Różnice są widoczne praktycznie od razu.

Poza oczywistymi różnicami pokroju różnych rozdzielczości wyświetlanego obrazu i płynności rozgrywki, wersje gry na różnych konsolach mocno się od siebie różnią.

Jeśli chodzi o najbardziej imponujące różnice, warto zwrócić uwagę na prędkość wczytywania gry. Na PS5 jest to około 10 sekund w przypadku szybkiej podróży, a na PS4 i PS4 Pro musimy poczekać na ekranie ładowania przez około 30 sekund – robi wrażenie.

PS5 oferuje też parę innych ulepszeń. Wersja na najnowszą konsolę Sony cechuje się także lepszą jakością tekstur, odbić, wody, efektów cząsteczkowych, cieni oraz wyższym zasięgiem rysowania. PlayStation 5 pozwala też na wyświetlanie większej ilości obiektów, dzięki czemu w świecie gry znajdziemy chociażby nieco więcej roślinności.

Poniżej znajdziecie porównanie gry w wersji na PS4, PS4 Pro i PS5. Pamiętajcie, że nagrania prezentują wersję gry sprzed popremierowych aktualizacji.

Horizon Forbidden West zadebiutuje 18 lutego i będzie dostępne tylko na PlayStation 4 i PlayStation 5. W tym miejscu znajdziecie zestawienie recenzji ten produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie