Horizon Forbidden West trafi na PC. Kiedy premiera Complete Edition?

Horizon Forbidden West
Newsy PC

Horizon Forbidden West Complete Edition trafi na PC. Zapowiedziano właśnie premierę kolejnej gry, która oryginalnie wydana została na konsole PlayStation, a teraz zaliczy swój debiut na komputerach stacjonarnych. Data wydania jest nieodległa, a w tytuł zagramy na PC w zasadzie za kilka tygodni. Co istotne, w sieci pojawił się nowy trailer, zapowiadający dodatkową zawartość gry.

Horizon Forbidden West na PC — data premiery i zawartość dodatkowa

Pod koniec 2023 roku zapowiedziano wydanie gry Horizon Forbidden West Complete Edition w wersji na konsole PlayStation 5 i PC. Teraz wiemy już, kiedy dokładnie nowa, kompletna wersja tytułu pojawi się na rynku. Z okazji zapowiedzi w sieci pojawił się specjalny trailer nowej edycji. Ta zawierać będzie sporo nowości i cyfrowej zawartości dodatkowej.

Premiera gry na PC będzie mieć miejsce już 21 marca 2024 roku. Tytuł jest już dostępny na platformach dystrybucji cyfrowej Steam i Epic Games Store, gdzie można dokonywać zakupów przedpremierowych. Co dokładnie zawierać będzie Complete Edition? Twórcy przygotowali całkiem dużo nowości. Te dotyczą głównie aspektów graficznych. Grafika na pewno was zachwyci:

  • Zobacz każdy szczegół rozgrywki w rozdzielczościach Ultrawide 21:9 i Super Ultrawide 32:9, a także z obsługą trzech monitorów 48:9;
  • Zobacz, jak Forbidden West ożywa na Twoich oczach, z upscalingiem i generacją ramek NVIDIA 32DLSS 3, ulepszeniami obrazu NVIDIA DLAA oraz zmniejszającym opóźnienie NVIDIA Reflex. Obsługiwane są także technologie AMD FSR i Intel XeSS;
  • Dostosuj ustawienia graficzne do własnych preferencji, z możliwością odblokowania liczby klatek na sekundę;
  • Przejmij kontrolę z pełną obsługą kontrolera DualSense™, w tym z efektami dotykowymi i adaptacyjnymi efektami „Trigger”;

Co więcej, jeżeli zamówicie grę na PC, to otrzymacie ciekawe dodatki. Są to dodatkowe stroje, łuki, inne bronie czy zasoby, które wykorzystamy w grze. Gra kosztuje 259 zł. Jesteście zainteresowani kompletną edycją? Przyznaję, że chyba pora powrócić do świata Horizon.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie