Aktualizacja Horizon Forbidden West wprowadza szereg istotnych poprawek

Horizon Forbidden West - concept art - słoń i Aloy
PS4 PS5

Horizon Forbidden West otrzymało aktualizację 1.06. Patch zajmuje się poprawieniem różnych błędów, jakich twórcy nie zdążyli się pozbyć przed premierą.

Guerrilla Games podzieliło się listą zmian na forum Reddit. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania na PS4 i PS5, więc jeśli akurat gracie w najnowszą przygodę Aloy, lepiej odpalcie już instalację.

Cześć wszystkim.
Dziękujemy za cierpliwość podczas gdy zespół pracuje nad usunięciem błędów. Właśnie wydaliśmy łatkę 1.06, która naprawia wiele błędów i awarii, które zgłaszaliście za pośrednictwem naszego formularza pomocy technicznej!

– czytamy we wpisie Guerilla Games na forum Reddit

Guerrilla Games poprawiło masę błędów obecnych w głównych i pobocznych zadaniach. Dotyczy to zarówno mniejszych niedoskonałości, jak i poważnych awarii, które utrudniały lub nawet uniemożliwiały robienie postępów w historii i w opcjonalnych misjach.

Naprawiono także inne problematyczne elementy gry. Zmian doczekały się aktywności poboczne, interfejs, grafika i optymalizacja. Horizon Forbidden West powinno działać lepiej i sprawiać mniej problemów.

Lista zmian jest ogromna. Jeśli chcecie poczytać o wszystkich poprawkach, ich pełne zestawienie znajdziecie w specjalnym wpisie Guerrilla Games.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie