Horizon Call of the Mountain olśniewa. PS VR2 może dostać potężny hit

Horizon Call of the Mountain zaprezentowane na State of Play
Newsy PS5

PS VR2 może dostać wyjątkową pozycję. Horizon Call of the Mountain to połączenie wielu różnych pomysłów, ale całość wygląda naprawdę świetnie.

Half-Life Alyx wzniósł gry VR na zupełnie nowy poziom. Ilość interakcji, grafika, animacje… to wszystko okazało się prawdziwym pokazem technologii VR i tego, co można z nią zrobić. Poboczny projekt marki Horizon pokazuje za to, na co może stać PS VR2. Nowa wersja headsetu od Sony już teraz ma potencjalny hit.

Na dzisiejszym State of Play przedstawiono nowy zwiastun produkcji. Tym razem pokazano również fragmenty rozgrywki i trzeba przyznać, że pod względem technologii jest to olśniewająca gra. Pod kątem grafiki niewiele ustępuje swoim „większym” kuzynom z PS5 czy PS4. Twórcy starają się też zapewnić różnorodną rozgrywkę.

Dlatego właśnie weźmiemy udział w potyczkach z robo-dinozaurami, będziemy eksplorować przepiękny świat i… wspinać się po górach. Tak, to ostatnie najpewniej jest głównym sednem zabawy. Nie możemy tu mówić o „symulatorze wspinaczki”, niemniej gra w pewien sposób tak właśnie wygląda. W tym szaleństwie może faktycznie być metoda.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie