Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Hogwart’s Legacy – zapowiedziano spełnienie marzeń fanów twórczości J.K. Rowling

Spełnił się sen graczy zakochanych w twórczości J.K. Rowling. Na PlayStation Showcase zapowiedziano Hogwarts Legacy. 

Czy istnieje ktoś, kto nie zna Harrego Pottera? Serię kochać, można też nienawidzić, ale zdecydowanie nie można odmówić tego, że stała się prawdziwym fenomenem i zainspirowała nie tylko scenarzystów swojej filmowej adaptacji, ale też twórców gier wideo. Niestety, jak do tej pory nie uświadczyliśmy żadnej dobrej produkcji opowiadającej o młodym czarodzieju, ale na horyzoncie widać promyczek nadziei.

Warner Bros z pewnością zaskarbiło sobie właśnie przychylność wielu miłośników książkowego cyklu, bowiem wraz z Avalanche współpracuje przy nowej, dużej grze osadzonej w kultowym uniwersum.

Hogwarts Legacy pozwoli graczom na pokierowanie losami własnego w szkole magii i czarodziejstwa, którego być może sami sobie stworzymy. Efektowny trailer pokazuje sporo ujęć z rozgrywki, w tym walkę ze smokiem, latanie na miotle i eksplorację Hogwartu. Atrakcji z pewnością nie zabraknie i pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje o grze.

Zwiastun wygląda naprawdę dobrze i chyba nikt nie spodziewał się, że ujrzymy taką produkcję na tej konferencji.

Póki co nie poznaliśmy nawet przybliżonej daty premiery Hogwarts Legacy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%