Hogwarts Legacy dostanie misję rodem z horroru… ale tylko na PlayStation

Hogwarts Legacy bez Quidditcha. Twórcy potwierdzają smutną wieść
Newsy PS4 PS5

Miłośnicy horrorów znajdą coś dla siebie w Hogwarts Legacy… jeśli mają konsolę PlayStation. Wiemy, jak wygląda zapowiedziane jakiś czas temu ekskluzywne dla platform Sony zadanie.

Misja „Nawiedzony sklep w Hogsmeade” trafi tylko i wyłącznie do posiadaczy konsol PlayStation. Poza samym zadaniem dodatkowa zawartość uwzględnia też między innymi pakiet przedmiotów kosmetycznych sklepikarza oraz oczywiście sam sklep w Hogsmeade

Mini-dodatek spodoba się fanom grozy. Choć marka Harry Potter nie stroni od wątków duchów czy potworów, zadanie „Nawiedzony sklep w Hogsmeade” zapowiada się na wyjątkowo niepokojący kawałek questa. Choć o autentycznym strachu raczej nie ma mowy, na pewno będzie to historia z dreszczykiem.

Co ciekawe, wspomniana misja ma pozostać ekskluzywna dla konsol PlayStation do 10 lutego 2024 roku. Oznacza to, że w późniejszym terminie może trafić na PC oraz konsole Xbox. Nie jest to oczywiście nic pewnego, ale wątpliwe, aby Avalanche Software chciało uwięzić zawartość na platformach Sony.

Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Nieco później ma pojawić się także na Nintendo Switch.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie