Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mobilna skradanka Hitman GO do pobrania za darmo

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w mobilną wersję Hitmana, to teraz nadeszła wiekopomna chwila. Od dzisiaj przez kilka dni pobierzecie tytuł za darmo na iOS-a i Androida.

Jak nietrudno zauważyć, deweloperzy ostatnio bardzo przykładają się do tego, by pomóc graczom wytrzymać w domach w trudnych czasach. Darmowymi tytułami zostali wręcz zasypani pecetowcy, a niedawno także i posiadacze konsol. Nie zapomniano też oczywiście o miłośnikach produkcji mobilnych – tym razem możemy bezpłatnie otrzymać spin-offa znanej i lubianej serii o pewnym uroczym, bezwłosym panu.

Hitmana GO pobierzemy zarówno na obydwa główne mobilne systemy. Oczywiście oferta jest ograniczona czasowo – tytuł będzie dostępny bezpłatnie do 23 kwietnia.

Warto zauważyć, że to nie pierwsza tego typu akcja zorganizowana przez Square Enix – pod koniec marca informowaliśmy też o rozdawanej za darmo grze Lara Croft GO.

Mobilna wersja Hitmana zadebiutowała w 2014 na systemach iOS i Android i, w przeciwieństwie do głównych części cyklu, nie opowiada żadnej konkretnej historii. W grze będącej połączeniem skradanki, strategii turowej i gry logicznej skupiamy się na dotarciu do określonego miejsca i wypełnianiu zadań, takich jak chociażby eliminacja celów. Każdy ruch musi zostać precyzyjnie zaplanowany i przemyślany, bo inaczej szybko przegramy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się