Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Hellfire za darmo dla posiadaczy Diablo

Platforma GOG oddaje w ręce graczy Hellfire, dodatek do oryginalnego Diablo.

Po udanej premierze cyfrowej Diablo na początku tego roku, platforma GOG informuje o przekazaniu w ręce graczy dodatku Hellfire.

Stworzony przez Synergistic Software i wydany w 1997 roku Hellfire nie był oficjalnym produktem sygnowanym marką Blizzard, jednak ze względu na prośby graczy, Blizzard udostępnił GOG.COM dodatek jako darmową zawartość do każdego zakupu Diablo.

Hellfire wprowadza niekanoniczną kampanię fabularną dla jednego gracza, w której bohaterowie muszą zmierzyć się z potężnym demonem o imieniu Na-Krul. Dodatek wprowadza również nową postać Mnicha, nowe rodzaje broni, nowe misje, lokacje, lochy i nowych wrogów. Hellfire jest dostępny po uruchomieniu oryginalnego Diablo.

Hellfire trafia na GOG.COM ze wsparciem wysokich rozdzielczości i aktualizacjami kompatybilności, które przystosowują dodatek do nowych systemów. Rozszerzenie jest dostępne za darmo dla wszystkich osób, które zakupiły i zakupią oryginalne Diablo na GOG.COM. Podstawowa wersja gry jest teraz też dostępna z rabatem 10%, który obowiązuje do końca Summer Sale Festival, czyli do 17 czerwca, do godziny 23:59.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się