Guillermo del Toro: Pinokio na kolejnej pięknej zapowiedzi. Klasyka opowiedziana na nowo

Guillermo del Toro Pinokio na kolejnym zachwycającym teaserze
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Pinokio, czyli nowa adaptacja klasycznej opowieści, tym razem w wersji od Guillermo del Toro, otrzymała oficjalny teaser.

Już po pierwszej zapowiedzi było wiadomo, że otrzymamy piękną wersję znanej wszystkim doskonale historii. I choć wiadomo także, jak opowieść się zakończy, w tym przypadku i tak będzie warto zapoznać się z efektami wyobraźni Guillermo del Toro.

Jak głosi oficjalny opis produkcji:

„Nagrodzony Oscarem twórca Guillermo del Toro przedstawia współczesną wersję klasycznej historii o drewnianej lalce, która w magiczny sposób ożywa, by pocieszyć pogrążonego w żałobie cieślę o imieniu Geppetto. Nietuzinkowy obraz nakręcony w technice animacji poklatkowej w reżyserii Guillermo del Toro i Marka Gustafsona wypełniają przygody i wybryki psotnego Pinokia, który poszukuje swojego miejsca w świecie”.

Historia będzie dostępna w polskiej wersji językowej z dubbingiem – ten znalazł się już w najnowszym teaserze. O ile nie jesteście jednak przywiązani do dubbingu, warto spróbować obejrzeć film z oryginalną ścieżką dźwiękową. W angielskiej obsadzie głosowej znaleźli się bowiem doskonali aktorzy, a wśród nich m.in. Ewan McGregor, Cate Blanchett, David Bradley, Finn Wolfhard, Ron Perlman, Tilda Swinton, Christoph Waltz oraz John Turturro.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie Guillermo del Toro: Pinokio pojawi się na Netfliksie. Platforma podała jedynie przybliżoną datę premiery, a ta nastąpi w grudniu 2022 roku. Jak na razie zobaczcie jednak obiecany teaser:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie