Zakup tańszego GTA V na PS5 utrudniony. Albo ktoś się zapomniał, albo robi graczy w balona

GTA ukazuje się tak rzadko, bo jest zaje*****, twierdzi wydawca serii
PS5

GTA V jest obecnie dostępne do kupienia na PS5 w dużo niższej cenie. Jeśli chcecie skorzystać z promocji, możecie jednak kupić grę w takiej cenie tylko i wyłącznie w PS Store na konsoli.

Gry wciąż nie można kupić w wersji na PS5 z poziomu PlayStation Store w przeglądarce – zauważył serwis Eurogamer. Jedyne dostępne warianty to te z PlayStation 4 i pakiety DLC. Jeśli chcemy kupić odświeżone GTA V, musimy zaopatrzyć się w nie z poziomu konsoli. Nawet jeśli wolimy robić zakupy przez przeglądarkę.

GTA V - edycje dostępne w przeglądarce
PS Store w przeglądarce

A co jeśli ktoś nie śledzi na bieżąco wieści ze świata gier i chce po prostu kupić nową wersję GTA? Cóż, jeśli ma pecha i/lub jest bardzo nieuważny może się zdarzyć, że kupi przypadkiem wersję gry przeznaczoną PS4, a więc bez ulepszeń. Choć wersja gry z PS4 jest oczywiście odpowiednio oznaczona, pośpiech może zrobić swoje. Miejmy nadzieję, że prędzej czy później tańsze wydanie piątego GTA jednak trafi do PS Store w przeglądarce.

To nie jedyny kłopot GTA V w wersji na konsole nowej generacji. Niedawno gracze zwrócili uwagę, że przeniesienia profilu GTA Online na nową generację konsol jest bardzo problematyczne. Na szczęście Rockstar szybko zajęło się tą sprawą – szczegóły znajdziecie w tym artykule.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie