Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rockstar daje za darmo jedną z lepszych części GTA

Chętni na darmową kopię Grand Theft Auto: San Andreas? Deweloper postanowił rozdać grę z okazji premiery Rockstar Games Launcher.

Choć Grand Theft Auto: San Andreas zadebiutowało na komputerach PC w 2005 roku, nadal przynosi mnóstwo frajdy. Kogo natomiast razi nieco przestarzała oprawa graficzna, zawsze może skorzystać z modów, które znacznie podciągają wizualną stronę starego hitu od Rockstar (zerknijcie na screen z początku newsa). Deweloper postanowił rozdać wspomniany tytuł za darmo i kto jest zainteresowany, znajdzie poniżej link do strony, gdzie można pobrać grę (oferta ograniczona czasowo). Skąd taki gest? To prezent z okazji premiery Rockstar Games Launcher, nowej platformy przygotowanej specjalnie dla gier na PC. Zaoferuje ona zapis postępów w chmurze, przeglądanie kolekcji czy automatyczne aktualizacje. Przypominamy przy okazji, że w obecnej promocji na CDKeys możemy zgarnąć GTA 5 Premium Online Edition za 55 zł. Pakiet zawiera podstawową wersję gry z kampanią fabularną, tryb online i sporo dodatków.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się