Samochód za darmo i masa innych gratisów w GTA Online. Spieszcie się, bo inaczej przepadną

GTA Online - samochód za darmo - święta
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Święta, święta i jeszcze nie po świetach. W związku z tym spieszcie się do GTA Online odebrać samochód za darmo. Wraz z nową furą odblokujecie również dodatkowy skin do niej, a w grze czekają także inne prezenty.

Do zgarnięcia jest Gallivanter Baller ST, który możecie zobaczyć na grafikach w tym tekście. Poniżej znajduje się jego standardowa wersja, a powyżej druga, którą także możecie otrzymać. Dodatkowy wariant cechuje się charakterystycznym świątecznym pomalowaniem, które zdecydowanie będzie prezentować się świetnie przez cały rok.

GTA Online - samochód za darmo

Aby odblokować ten podarunek, zalogujcie się do gry do 29 grudnia 2021 roku i udajcie się do Legendary Motorsport. Jeśli się spóźnicie, taka okazja przepadnie, dlatego rekomenduję nie zwlekać z udaniem się po nią.

Oprócz tego w GTA Online natraficie na inne prezenty. W ich skład wchodzi m.in. pomalowanie Santa’s New Sled dla niewydanego fister Comet S2 Cabrion, maska pajacyka, czerwona świąteczna koszulka oraz nawet wyrzutnia fajerwerków. Wszystko w ramach świątecznego wydarzenia, więc idealnie, żeby wczuć się w klimat panującego okresu.

To jak? Kto się dziś loguje na serwery?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie