GTA online

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

GTA 6 – ostatni przeciek jest prawdziwy? Znany dziennikarz zabiera głos

Ostatnio w internecie pojawiły się nowe niepotwierdzone informacje na temat GTA 6. Dziennikarz Jason Schreier zdecydował się skomentować kwestię wiarygodności tych danych.

Pod koniec czerwca pisaliśmy o kolejnych nieoficjalnych wieściach na temat nowej odsłony GTA. Informator Tom Henderson, którego możecie kojarzyć chociażby z przecieków dotyczących Battlefield 2042, postanowił zebrać je w jedno miejsce. Umieścił to, co słyszał, w wideo, zastrzegając, że wiadomości są niepotwierdzone i pochodzą z różnych źródeł. Jedni zaczęli mu wierzyć, inni nie. Teraz Jason Schreier zabrał w tej kwestii głos.

Dziennikarz Bloomberga, który uznawany jest za jedną z najlepiej poinformowanych osób w branży, napisał na Twitterze, że wszystko, co wyjawił Tom Henderson, pokrywa się z tym, co on sam słyszał na temat produkcji. Tym samym Jason Schreier zdaje się potwierdzać wiarygodność pogłosek.

Post dziennikarza Bloomberga pojawił się na Twitterze w odpowiedzi na dyskusję graczy dotyczącą planowanej daty wydania GTA 6. Chodziło o zamieszanie wywołane rozbieżnością pomiędzy tym, co powiedział Tom Henderson, a ploteczkami, które od dawna fruwają w sieci. Według informatora gra zadebiutuje dopiero w okolicach 2024-2025, a nie, jak mówi się od dłuższego czasu, w 2023. Ktoś na Twitterze zaczął datę 2023 błędnie przypisywać Jasonowi Schreierowi, więc ten zdecydował się zaingerować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się