Take-Two podaje ważną datę, a gracze wierzą w zapowiedź GTA 6

GTA-5
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci wciąż spekuluje się na temat momentu zapowiedzi GTA 6. Tym razem gracze wzięli na celownik nową datę – dzień spotkania Take-Two z inwestorami. Czy jeszcze przed nim dojdzie do prezentacji nowego Grand Theft Auto?

Firma Take-Two, do której należy Rockstar Games, zapowiedziała niedawno spotkanie z inwestorami, na którym przedstawione zostaną najnowsze dane finansowe. Ma do niego dojść już w przyszłym miesiącu – 17 maja. I już zaczęły się rozmowy na wszelakich forach dotyczące tego, czy jeszcze przed wspomnianym wydarzeniem nastąpi zapowiedź GTA 6.

Gracze liczą na rychłą zapowiedź GTA 6

Ci, którzy wierzą w zapowiedź Grand Theft Auto 6 jeszcze przed 17 maja, mają w zasadzie jeden argument. Twierdzą, że ujawnienie gry dobrze wpłynie na relacje inwestorskie. W końcu marka GTA generuje znaczną część przychodu Take-Two, a oficjalne przedstawienie szóstej odsłony gry pozytywnie odbije się na przyszłych kwartałach.

Jednak to tylko domysły i bardziej przychylam się ku stwierdzeniu znanego informatora Tez2. W marcu napisał on na Twitterze, że kolejne informacje na temat GTA 6 poznamy dzięki dużej letniej aktualizacji GTA Online. Insider przewiduje, że update pojawi się we wrześniu.

Taka teoria klei się z tym, że 17 września minie dokładnie 10 lat od wydania GTA 5. Tytuł pojawił się dekadę temu na X360 oraz PlayStation 3. Jest wielce prawdopodobne, że właśnie wrzesień będzie miesiącem, kiedy to trafią do nas pierwsze oficjalne, choć pewnie jeszcze szczątkowe, wieści na temat następcy piątej odsłony serii.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie