Trevor, otwieraj oczy, bo 74 postaci z GTA 5 ma teraz więcej szczegółów

Mod do Grand Theft Auto 5 (1)
Newsy PC

GTA 5 to jedna z gier, które są i będą nieśmiertelne. A pomagają w tym fani tytułu, którzy wciąż tworzą kolejne mody. Zobaczcie jeden z najnowszych.

Mody do GTA 5 to temat długi jak Wisła i wciąż jesteśmy karmieni coraz to nowszymi poprawkami do gry. Właśnie wylądowała kolejna, która znacznie upiększa kilkadziesiąt postaci.

GTA 5 z modem na 74 ładnych bohaterów

Prezentowany mod do piątej części Grand Theft Auto to 4k Story and Side Characters. Jak sama nazwa wskazuje, po instalacji programiku zobaczysz ulepszone postacie, które spotykasz w misjach głównych oraz pobocznych. Twórca moda nie rozpisuje się, co do konkretów. Zaznacza jedynie, że zmodyfikował ciała, głowy i ubrania 74 postaci.

Więcej mówią natomiast screeny, po których zobaczysz, że poprawieni bohaterowie wyglądają naprawdę zacnie. Poniżej wrzucam obrazki, a jeśli chcesz pobrać moda, wystarczy wskoczyć na stronę nexusmods i się w niego zaopatrzyć. Oto bezpośredni link.

Mod do Grand Theft Auto 5 (1)
Mod do Grand Theft Auto 5

Inni też wyładniali. Kolejne screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie