Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gry na Xbox Series X – pokaz Microsoftu na żywo. Oglądajcie streaming z nami

Dzisiaj przekonamy się, jakimi grami od wewnętrznych zespołów zaskoczy nas Xbox Series X. Pokaz Microsoftu „Xbox Games Showcase” – live streaming poniżej.

23 lipca o godzinie 18:00 czasu polskiego wystartuje Xbox Games Showcase. To kolejny pokaz Microsoftu, który tym razem skupi się nie na grach od zespołów third-party, lecz na tytułach tworzonych przez studia Microsoftu.

Xbox Games Showcase – jakie gry zobaczymy?

Jedynym pewniakiem jest pokaz fragmentu kampanii fabularnej z Halo Infinite. Reszta nie została ujawniona. Jak jednak wiemy, Amerykanie przejęli na przestrzeni ostatnich lat wielu wartościowych zespołów deweloperskich oraz tworzyli nowe oddziały.

Mamy zatem w ramach Xbox Game Studios takie firmy jak: 343 industries, Compulsion Games, Double Fine, InXile Entertainment, Mojang, Ninja Theory, Obsidian Entertainment, Playground Games, Rare, The Coalition, The Initiative, Turn 10, Undead Labs, World’s Edge oraz Xbox Global Publishing.

Jest zatem komu robić, teraz pytanie – co zostanie zrobione? Dzisiaj poznamy choćby część odpowiedzi.

Gry na Xbox Series X – pokaz Microsoftu – live streaming

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się