Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gry na PS5. Sony szykuje kolejne State of Play

Dopiero co pisaliśmy, że 23 lipca Microsoft zaprezentuje gry na Xbox Series X. Teraz jeden z wiarygodnych dziennikarzy pisze, że tuż po tym Sony uderzy z kolejnym State of Play, gdzie zobaczymy jeszcze więcej gier na PS5.

W maju Sony zorganizowało State of Play, przerywając długą ciszę odnośnie gier na PS5. Jeśli jednak myśleliście, że na tym koniec, mamy dla Was dobre wieści.

Gry na PS5 – w sierpniu dokładka

Dziennikarz Eurogamera jest pewny, że w sierpniu Sony wyskoczy z kolejnym State of Play, na którym zobaczymy gry na next-gena zarówno od zespołów wewnętrznych Sony, jak i deweloperów third-party. Oznacza to, że line-up na start PlayStation 5 będzie jeszcze większy niż ten, o którym niedawno pisaliśmy w tekście PS5 gry na start. Czy warto kupić konsolę na premierę?

Sony – kolejny pokaz gier na PS5 już w sierpniu.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Sony ujawni kolejne produkcje na piątkę tuż po pokazie Microsoftu, zaplanowanym na końcówkę tego miesiąca (23 lipca). Amerykanie zamierzają skupić się na grach first-party, zatem w końcu dowiemy się, czy Xbox Series X otrzyma jakieś ekskluzywne tytuły startowe warte uwagi.

Liczymy również na to, że oprócz prezentacji gier przez obie korporacje, w końcu nadejdzie czas na podanie cen samych konsol PS5 i Xbox Series X. Co do cen next-genowych gier, zapowiada się niestety, że zapłacimy więcej niż za tytuły na obecną generację. Więcej o powodach oraz skali podwyżek przeczytacie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się