Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Pokaz gier na Xbox Series X – Microsoft wyjawia datę!

Poznaliśmy dokładną datę pokazu produkcji wewnętrznych studiów Microsoftu na Xboksa Series X. Konferencja odbędzie się 23 lipca o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Niektóre produkcje zmierzające na next-gena Microsoftu zostały zaprezentowane w maju podczas Inside Xbox. Były to jednak wyłącznie gry od zewnętrznych producentów, a do tego multiplatformowe (na przykład Assassin’s Creed: Valhalla). Natomiast pokazu tytułów od studiów pracujących pod sztandarem Microsoftu możemy spodziewać się już za dwa tygodnie, a konkretnie 23 lipca o 18:00.

Przedstawiciele Xboksa nie wyjawili, co dokładnie zobaczymy. Wiemy jednak, że na konferencji pokaże się Halo Infinite: na Twitterze gry twórcy zamieścili krótką wiadomość „get ready”, będącą odpowiedzią na posta dotyczącego daty pokazu.

Premiera Series X planowana jest na okres świąteczny 2020. Nie znamy jeszcze takich informacji na temat sprzętu, jak dokładny termin debiutu czy chociażby cena. Nie jest wykluczone, że poznamy je właśnie 23 lipca (choć na razie nikt tego nie potwierdził).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się