Gry do sprawdzenia za darmo. Dwie teraz, trzecia za tydzień

Jeśli nie wiecie jeszcze, co robić przez ten i kolejny weekend, możecie skorzystać z poniższych propozycji, testując każdą z tych gier za darmo w określonym czasie.

Pierwszym z proponowanych tytułów jest Miscreated – MMO z otwartym światem, w którym gracz musi przetrwać po apokalipsie, broniąc się przed mutantami, zdesperowanymi ludźmi oraz niebezpieczną naturą. Rozgrywka oferuje zróżnicowane lokacje: lasy, krajobraz miejski, jaskinie czy bunkry. Miscreated miał premierę rok temu. W grę autorstwa Entrada Interactive można zagrać za darmo do niedzieli 8 grudnia do godziny 23.00. Jeśli tytuł się Wam spodoba, do 16 grudnia możecie go zgarnąć na Steamie w promocji -50% (zamiast 72 zł, zapłacimy za niego 36 zł).

Drugą z gier, które przetestujemy za darmo jeszcze w ten weekend, jest zabawny FPS Goat of Duty, będący oczywiście parodią słynnej serii Call of Duty.  W świecie GoD walczą ze sobą uzbrojone po zęby kozy, odziane w wystrzałowe koztiumy (tak, naprawdę). Czyli stajemy się kozą, a inne kozy chcą nas unicestwić i musimy stawić im czoła na polu bitwy. Wydany 10 lipca 2019 tytuł jest dostępny na Steamie zupełnie darmowo do 8 grudnia. A jeśli komuś spodoba się granie uzbrojonym po zęby, inteligentnym zwierzątkiem, to do 15 grudnia jest rabat -40% na tę przyjemność (w promocji za Goat of Duty zapłacimy 25,79 zł).

Fallout 76 za darmo przez weekend 12-16 grudnia

W kolejny weekend będziemy mogli natomiast zagrać za darmo w Fallout 76 na wszystkich platformach (PC, PS4 i Xbox One) w pełnej wersji (bez dodatku Wastelanders – wszystkiego mieć nie można). Aby przetestować grę na którejś z konsol, trzeba mieć wykupiony abonament Xbox Gold lub PS Plus. Od 12 do 16 grudnia będzie można również kupić ten tytuł nawet o 50% taniej. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: