Gratka dla fanów Minecrafta. Miecz Herobrine’a już w przyszłym tygodniu!

Gratka dla fanów Minecrafta. Miecz Herobrine’a już w przyszłym tygodniu!
Newsy

Chcecie poznać najnowszą przygodę rozgrywającą się w Overworldzie?

Miecz Herobrine’a to tytuł książki autorstwa Jim Anotsu, która już 26 października tego roku zostanie wydana na polskim rynku przez wydawnictwo Pascal. PlanetaGracza.pl – jako patron medialny nowej opowieści – gorąco zachęca do zapoznania się z nadchodzącą przygodą, która powinna spodobać się wszystkim fanom Minecrafta.

Miecz Herobrine’a opowiada historię piętnastoletniego Artura, który po pierwsze nie cierpi wszystkiego co jest związane z Minecraftem, a po drugie nie znosi zajmowania się młodszą siostrą Mallu. Dziewczynka jest z kolei zakochana w kwadratowym świecie gry i najchętniej grałaby w nią bez żadnej przerwy. Pewnego dnia Mallu – za sprawą tajemniczej dyskietki – zostanie wciągnięta do Overworldu! Artur rusza na ratunek siostrze i tak rozpoczyna się przygoda, którą, mamy nadzieję, zapamiętacie na bardzo długo.

Aby wrócić do domu, rodzeństwo musi stoczyć prawdziwą walkę z creeperami, endermanami i zombie. Ale jest coś jeszcze… Ich jedyną nadzieją na wydostanie się ze świata Minecrafta jest wypełnienie dawnego proroctwa – tylko oni mogą uratować Overworld i nie dopuścić do powrotu najpodlejszej istoty, jaka kiedykolwiek tam się pojawiła – Herobrine’a. Muszą odnaleźć Diamentowy Miecz i pokonać Czerwonego Króla.

Jak potoczą się losy Artura i Mallu? Dowiecie się z książki Miecz Herobrine’a!

Poniżej możecie przeczytać jej fragment:

– Tutaj, ty bezmózgi potworze! – wydarł się, wstając z ziemi. – Enderman, lamusie, spójrz na mnie! Czy przypadkiem nie mnie szukasz? Jestem Graczem! – krzyczał, próbując przykuć uwagę endermana. Potwór, który trzymał w łapach Steve’a, cisnął na bok ofiarą i teleportował się tuż przed Arturem. Stanęli naprzeciw siebie. Nikt się nie poruszył. Wtem, w kompletnej ciszy i bezruchu, usłyszeli głos. Dziwny, spokojny głos wydobył się z ust endermana. Nie było jednak wątpliwości, że nie należy do potwora. – Dobry wieczór, Graczu – usłyszeli. – Jestem Czerwonym Królem, który włada wszystkim w Overworldzie.

Miecz Herobrine’a - Jim Anotsu
Miecz Herobrine’a – Jim Anotsu

Wyłączenie odpowiedzialności: Książka nie jest autoryzowana, sponsorowana, zatwierdzona oraz napisana na licencji Mojang AB, Microsoft Corp. ani żadnego podmiotu posiadającego prawa do używania nazwy lub praw autorskich do gry Minecraft. Minecraft jest zarejestrowanym znakiem towarowym spółki Mojang Synergies AB.

Źródło: Materiał powstał we współpracy z wydawnictwem Pascal

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie