Gran Turismo 7

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gran Turismo 7 zaliczy opóźnienie. Sony aktualizuje informacje o grze

Niestety, Gran Turismo 7 może nie zadebiutować w pierwszej połowie 2021 roku. Sony zaktualizowało przewidywaną datę premiery swojej gry.

O siódmej odsłonie serii Gran Turismo wiemy wciąż stosunkowo niewiele. Gra otrzymała zapowiedź na konferencji Sony i od tego czasu słyszy się o niej jedynie w teoriach fanów i pomniejszych materiałach promocyjnych.

Pierwotnie Sony zakładało wydanie gry w pierwszej połowie 2021 roku, ale najwyraźniej plany producenta uległy zmianie. Zaktualizowana wersja zwiastuna nowych gier na PS5 informuje, że gra powstaje, ale nie wspomina nic o przewidywanej dacie premiery.

Oznacza to, że Sony najprawdopodobniej zrezygnowało z wydawania gry w ciągu najbliższych sześciu miesięcy i fani wyścigów będą musieli nieco poczekać na nowy rozdział w uznanej serii gier.

Źródło: Gematsu

Co ciekawe, materiał został zaktualizowany ponownie. Tym razem sekcja poświęcona GT7 wspomina, że gra zadebiutuje w 2021 roku, ale ponownie – zrezygnowano z podania, w której połowie roku to nastąpi. Możliwe więc, że na grę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Póki co fani PlayStation będą musieli zadowolić się premierowymi tytułami oraz Returnal i Ratchet & Clank: A Rift Apart, które z pewnością ukażą się w ciągu sześciu miesięcy. Do grona powyższych produkcji może dołączyć też nowa odsłona God of War, która wciąż nie otrzymała przewidywanej daty premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się