Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gran Turismo 7 – wiemy, kiedy mniej więcej zadebiutuje

Sony przypadkiem ujawniło okienko premierowe Gran Turismo 7. Gra zadebiutuje nieco wcześniej, niż można się było tego spodziewać.

Najnowsza odsłona kultowej serii wyścigów od Polyphony Digital wciąż okryta jest delikatnym płaszczem tajemnicy. O GT7 wiadomo raczej niewiele i do tej pory nie poznaliśmy nawet przybliżonej daty premiery gry.

Gracze z Kanady donoszą, że w ich regionie zaczęła się pojawiać reklama produkcji. Nie byłoby w tym nic niesamowitego gdyby nie fakt, że zawiera ona pewną ciekawą informację.

Źródło: GameRant

Zapisana w języku francuskim informacja mówi, że Gran Turismo 7 zadebiutuje w pierwszej połowie 2021 roku. To całkiem szybko biorąc pod uwagę, że o produkcji wiadomo bardzo niewiele. Co prawda widzieliśmy już pierwsze materiały z rozgrywki, ale twórcy i tak dość skąpo dzielą się informacjami o grze.

Wiemy już, że gra będzie działać wyśmienicie na nowej konsoli Sony. Seria GT od zawsze szczyciła się piękną oprawą na konsolach Japończyków i wzbogacenie jej o jeszcze wyższą rozdzielczość przy zachowaniu zadowalającej płynności powinno ucieszyć miłośników realistycznych wyścigów.

Fani szybkich samochodów i pięknej oprawy będą mieli okazję nie tylko zmierzyć się ze sobą w rozgrywce multiplayer, ale także z botami w kampanii dla pojedynczego gracza. Ciekawe, czy GT7 wprowadzi do cyklu jakieś znaczące zmiany. Przekonamy się o tym już niedługo, kiedy rozpocznie się akcja promocyjna.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się