Świetna gra za darmo na Steam. Idealnie dla wielbicieli dobrych fabuł

Za darmo na Steam. Świetny prezent od Valve - PlanetaGracza
Newsy PC

Na Steam i Xbox Store dostępna jest nowa gra za darmo. Wychodzi na to, że darmowe Tell Me Why jest już tradycją z okazji obchodów “Pride Month”.

Nie będę kłamał i twierdził, że to zaskakująca niespodzianka czy totalnie nieoczekiwana gra za darmo. Tak akurat nie jest, bo Tell Me Why to już tradycja, jeżeli chodzi o obchody miesiąca równości, jakim jest czerwiec. Gdy Blizzard zapomina o polskich graczach, Dontnod pamięta o każdym i umożliwia odebranie świetnej produkcji bez dodatkowych opłat. Kolejny raz, rzecz jasna.

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Tell Me Why opowiada historię dwójki rodzeństwa, które musi zmierzyć się z demonami przeszłości po powrocie do swojej rodzinnej miejscowości. Złączeni odkrywają u siebie nadnaturalne zdolności, dzięki czemu postarają się rozwiązać zagadkę, która nękała ich przez całe życie. Brzmi w zasadzie jak kolejna gra od Dontnod (autorów m.in. Life is Strange) i tak dokładnie jest.

Tytuł możecie odebrać bez dodatkowych opłat zarówno na Steam, jak i Xbox Store. Nie będę ukrywał, że historia i rozgrywka początkowo są dość powolne, ale gra szybko zyskuje impet i zaczyna otwierać przed nami naprawdę świetnie nakreśloną historię. Poziomu wspomnianego LiS tu może i nie ma, ale i tak jest naprawdę dobrze.

Gra za darmo dostępna jest do końca czerwca, a dokładniej – 1 lipca 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie