Z okazji Black Friday możecie odebrać grę za darmo. Tytuł dla fanów zabójczych prędkości

Gra za darmo do odebrania z okazji Black Friday 2022
Newsy PC

Na Fanatical niedawno rozpoczęła się wyprzedaż z okazji Black Friday 2022. Do odebrania jest też gra za darmo – to zaskakująco ciepło przyjęta produkcja.

Black Friday to wielkie święto fanów promocji i okazji. W trakcie tego okresu nie tylko kupimy taniej różnego rodzaju sprzęt czy akcesoria, ale także i same gry wideo. Niedawno wystartowała wyprzedaż na Steam, która co prawda związana jest z jesienią, ale i tak pokrywa się z czarnym piątkiem. Jeżeli wciąż Wam mało – na Fanatical również wystartowało stosowne wydarzenie.

Gra za darmo i wyprzedaż na Black Friday 2022

Znajdziemy tam sporo przecenionych pozycji, a do obecnie najpopularniejszych produkcji należą spore hity ostatnich miesięcy. Persona 5 Royal albo The Judgement Collection to świetnie przyjęte i stosunkowo nowe gry. Za 148 złotych może także zaopatrzyć się w God of War na PC, co jest akurat bardzo kuszącą ofertą. „Kompletna edycja” Assassin’s Creed Valhalla również została przeceniona aż o 70%. Do tego inne hity Sony na komputery – Marvel’s Spider-Man albo Days Gone.

Ofert jest całkiem sporo i najlepiej samemu udać się na stronę promocji i znaleźć najciekawsze dla nas kody, ale jest jeszcze jedna dobra wiadomość. Otóż z okazji wydarzenia, Fanatical rozdaje grę za darmo. Jest nią coś w sam raz dla fanów zabójczych prędkości, kotów, lasagne i komiksów. Ja wiem, że to dziwne połączenie, ale tak chyba najłatwiej opisać Garfield Kart – Furious Racing.

Jasne, rozumiem, że pewnie nie tego się spodziewaliście, ale nie sposób zaprzeczyć, że gra spotkała się z pozytywnym odbiorem. Na Steam obecnie może pochwalić się oceną „bardzo pozytywną” (89% pozytywnych ocen). Tytuł jest w zasadzie kolejną wariacją na temat Mario Kart, ale tym razem z postaciami z Garfielda w rolach głównych. Możemy też grać ze znajomymi i przez internet, więc wydaje się, że jest to idealna gra imprezowa. Na Steam może i faktycznie kosztuje teraz grosze, ale możliwość odebrania jej za darmo to zawsze jakaś tam oszczędność. Przypiszemy ją do konta w tym miejscu, choć najpierw trzeba wyrazić zgodę na informacje marketingowe od Fanatical.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie