Genialna historia doczeka się gry. Dla Polski edycja specjalna

Premiera już za miesiąc.

Wydawnictwo Techland przedstawia zawartość Edycji Kingsbridge gry Filary Ziemi – przygodówki opartej o bestsellerową powieść Kena Folletta pod tym samym tytułem. Dzięki współpracy z Wydawnictwem Albatros w pudełku z grą znajdzie się m.in. fragment nadchodzącej książki autora Filarów Ziemi – “Słup Ognia”. Gra w Edycji Kingsbridge dostępna będzie od 15 sierpnia za 79,90 zł.

Książka Folletta, na której bazuje gra, trafiła do rąk 26 milionów czytelników. W komputerowych Filarach Ziemi gracz wcieli się w jedną z trzech postaci: Jacka, Alienę oraz Philipa. Dzięki eksploracji, decyzjom oraz dialogom zmieni bieg wydarzeń z kart powieści.

– Powieść Filary Ziemi to światowy fenomen, dlatego  dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze wydanie było atrakcyjne zarówno dla fanów gier jak i fanów książek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się dołączyć do niego fragment nowej powieści Folletta. To jedyna okazja w Polsce, by zapoznać się z początkiem książki przed jej wrześniową premierą – mówi Tomasz Gawlikowski z Wydawnictwa Techland.

W skład Edycji Kingsbridge wejdą:
– gra Filary Ziemi
– fragment powieści “Słup Ognia”
– zakładka do książki z motywami z Filarów Ziemi
– cyfrowa ścieżka dźwiękowa z gry

Filary Ziemi

Filary Ziemi we wzbogaconej dodatkami pudełkowej Edycji Kingsbridge dostępne będą od 15 sierpnia w cenie 79,90 zł.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.