26 milionów czytelników, a teraz gra. Od dzisiaj w sprzedaży!

26 milionów czytelników, a teraz gra. Od dzisiaj w sprzedaży!
Filmiki z gier Newsy PC

Wydawnictwo Techland ma przyjemność poinformować, że już dziś na rynku pojawia się bogate wydanie Edycji Kingsbridge gry Filary Ziemi – przygodówki opartej o bestsellerową powieść Kena Folletta pod tym samym tytułem. Dzięki współpracy z Wydawnictwem Albatros w pudełku z grą znajdzie się m.in. fragment nadchodzącej książki autora Filarów Ziemi – „Słup Ognia”. Gra w Edycji Kingsbridge dostępna jest już dziś w cenie 79,90 zł.

Książka Folletta, na której bazuje gra, trafiła do rąk 26 milionów czytelników. W komputerowych Filarach Ziemi gracz wcieli się w jedną z trzech postaci: Jacka, Alienę oraz Philipa. Dzięki eksploracji, decyzjom oraz dialogom zmieni bieg wydarzeń z kart powieści.

Powieść Filary Ziemi to światowy fenomen, dlatego  dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze wydanie było atrakcyjne zarówno dla fanów gier jak i książek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się dołączyć do niego fragment nowej powieści Folletta. To jedyna okazja w Polsce, by zapoznać się z początkiem książki przed jej wrześniową premierą – mówi Tomasz Gawlikowski z Wydawnictwa Techland.

W skład Edycji Kingsbridge wchodzą:

• gra Filary Ziemi
• fragment powieści „Słup Ognia”
• zakładka do książki z motywami z Filarów Ziemi
• cyfrowa ścieżka dźwiękowa z gry

Filary Ziemi we wzbogaconej dodatkami pudełkowej Edycji Kingsbridge dostępne są już dziś na PC w cenie 79,90 zł.

Zwiastun do Filarów Ziemi:

Źródło: Techland

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie