Gra za darmo i wakacyjna wyprzedaż. Ponad 1000 gier do 90 proc. taniej!

GOG.com
Gry za darmo Newsy PC

Jedna gra za darmo na dobry początek, kolejne dwie, jeśli zrobicie zakupy za określone kwoty. GOG zaprasza na zakupy.

Już za moment, już za chwileczkę… wakacje! Tylko bez paniki. Gry pojadą na wakacje razem z Tobą dzięki akcji #GryNaWakacje – największej promocji w tym roku na GOG.com!

Na dobry początek pobierz Xenonauts ZA DARMO przez 48h!

Ratowanie świata nie jest proste – Xenonauts sięga po rozgrywkę z oryginalnego X-COM: UFO Defense, zapewniając jej pełną głębię i złożoność. Polecamy tę grę wszystkim ciekawym fanom nowych wersji X-COM, a także purystom serii.

Premiery gier na czerwiec 2018. 20 produkcji, których nie można przegapić!

Pławienie się w słońcu, zabawa ze znajomymi, łyk świeżego powietrza… to wszystko nie wyklucza grania. Odkryj ponad 1000 gier dostępnych do 90% taniej! Ale od czego zacząć? Oto kilka wskazówek!

Przede wszystkim wydaj 15 zł, aby odblokować bezpłatną kopię Sunless Sea. Wydaj 65 zł a dodatkowo otrzymasz także RiME!

Wracaj codziennie na GOG.com, aby przeczytać o nowych, starannie wyselekcjonowanych ofertach, odkryj kolekcje partnerskie, przygotowane przez naszych przyjaciół, a także skorzystaj z zupełnie nowych, dynamicznych, personalizowanych sugestii. Możesz też użyć zaawansowanych filtrów, które pomogą ci w polowaniu na gry.

Zdecydowanie sprawdź gry dostępne wyłącznie na GOG.com, takie jak STAR WARS – Episode I: Racer (-25%), Jazz Jackrabbit 1 i 2 (-20%), SWAT 4 (-20%), seria The Suffering (-33%), Theme Hospital (-85%), klasyki Gold Box, takie jak Eye of the Beholder w Forgotten Realms: The Archives (-66%) i wreszcie Homeworld: Emergence (-50%), znane wcześniej jako Homeworld: Cataclysm.

Nasze ulubione gry dostępne z rabatem to między innymi Pillars of Eternity 2 (-10%), Frostpunk (-10%) Cuphead (-15%), Into The Breach (-40%), What Remains of Edith Finch (-50%), West of Loathing (-25%), Darkest Dungeon (-60%), Firewatch (-60%), RUINER (-50%), Little Nightmares (-60%) i wiele innych!

Nie zapomnij też zdjąć DRM dzięki GOG Connect. To świetna sprawa – po prostu odwiedź GOG.com/connect, zaloguj się na konto Steam i odbierz edycję bez DRM każdej kwalifikującej się gry!

Wyprzedaż #GryNaWakacje trwa do 18 czerwca, godz. 23:59. Xenonauts rozdajemy przez 48 godzin, do 6 czerwca, godz. 15:00.

Źródło: GOG.com

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie