GOG.com

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gra za darmo i wyprzedaż z rabatami do 90%!

Polska platforma ogłasza również powrót błyskawicznych okazji.

Chiński Nowy Rok, Księżycowy Nowy Rok, festiwal wiosenny… niezależnie od tego, jak nazwiemy to wydarzenie, to warto je uczcić dużą wyprzedażą! Z tej okazji platforma GOG.com przygotowała setki rabatów na gry. Do tego gra za darmo, nowe tytuły w GOG Connectbłyskawiczne okazje co godzinę.

Odwiedź stronę główną GOG.com i odblokuj The King of Fighters 2002za darmo przez 48 godzin, do 15 lutego, godz. 15:00. To klasyczna bijatyka z automatów NeoGeo, która cieszy się uznaniem ze względu na ogromną obsadę wojowników i niezwykle zaciętą rozgrywkę. Swego czasu trafiła nawet na listę „dziesięciu najlepszych gier wideo” japońskiego magazynu o grach automatowych, Monthly Arcadia.

Pamiętasz błyskawiczne okazje? Wracają na GOG.com! Błyskawiczne okazje zmieniają się co godzinę – począwszy od Deus Ex GOTY Edition (-85%), Vikings – Wolves of Midgard (-70%), This War of Mine Soundtrack Edition (-80%), Thief Gold (-85%) i Shadowrun Hong Kong – Extended Edition Deluxe (-80%). Wypatruj kolejnych błyskawicznych okazji na gry takie jak Tropico 5 (-80%), Shadow Warrior 2 Deluxe (-65%), Thimbleweed Park (-30%), Icewind Dale: EE (-80%) i wiele innych, które pojawią się w trakcie trwania wyprzedaży.

11 premier na obecny tydzień. Lubicie Wiedźmina? Nadchodzi ciekawa alternatywa

Do tego setki gier cyfrowych na PC dostępnych taniej przez cały czas trwania wyprzedaży. Wśród nich m.in. Hellblade: Senua’s Sacrifice (-30%), Stardew Valley (-33%), Cuphead (-15%), Sudden Strike 4 (-50%), Divinity: Original Sin 2 (-10%), Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji GOTY (-60%) i wiele innych tytułów, tańszych do -90%.

I wreszcie, dzięki GOG Connect otrzymasz darmowe gry bez DRM! Odwiedź GOG.com/connect, połącz się z kontem Steam i odbierz darmowe kopie takich tytułów jak Tropico 4, HuniePop, Unreal Tournament, Orwell, The Sexy Brutale, Mount & Blade i inne.

Wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku trwa do 20 lutego, godz. 23:59.

Źródło: GOG.com, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%