Gra za darmo i wyprzedaż z rabatami do 90%!

Polska platforma ogłasza również powrót błyskawicznych okazji.

Chiński Nowy Rok, Księżycowy Nowy Rok, festiwal wiosenny… niezależnie od tego, jak nazwiemy to wydarzenie, to warto je uczcić dużą wyprzedażą! Z tej okazji platforma GOG.com przygotowała setki rabatów na gry. Do tego gra za darmo, nowe tytuły w GOG Connectbłyskawiczne okazje co godzinę.

Odwiedź stronę główną GOG.com i odblokuj The King of Fighters 2002za darmo przez 48 godzin, do 15 lutego, godz. 15:00. To klasyczna bijatyka z automatów NeoGeo, która cieszy się uznaniem ze względu na ogromną obsadę wojowników i niezwykle zaciętą rozgrywkę. Swego czasu trafiła nawet na listę „dziesięciu najlepszych gier wideo” japońskiego magazynu o grach automatowych, Monthly Arcadia.

Pamiętasz błyskawiczne okazje? Wracają na GOG.com! Błyskawiczne okazje zmieniają się co godzinę – począwszy od Deus Ex GOTY Edition (-85%), Vikings – Wolves of Midgard (-70%), This War of Mine Soundtrack Edition (-80%), Thief Gold (-85%) i Shadowrun Hong Kong – Extended Edition Deluxe (-80%). Wypatruj kolejnych błyskawicznych okazji na gry takie jak Tropico 5 (-80%), Shadow Warrior 2 Deluxe (-65%), Thimbleweed Park (-30%), Icewind Dale: EE (-80%) i wiele innych, które pojawią się w trakcie trwania wyprzedaży.

Do tego setki gier cyfrowych na PC dostępnych taniej przez cały czas trwania wyprzedaży. Wśród nich m.in. Hellblade: Senua’s Sacrifice (-30%), Stardew Valley (-33%), Cuphead (-15%), Sudden Strike 4 (-50%), Divinity: Original Sin 2 (-10%), Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji GOTY (-60%) i wiele innych tytułów, tańszych do -90%.

I wreszcie, dzięki GOG Connect otrzymasz darmowe gry bez DRM! Odwiedź GOG.com/connect, połącz się z kontem Steam i odbierz darmowe kopie takich tytułów jak Tropico 4, HuniePop, Unreal Tournament, Orwell, The Sexy Brutale, Mount & Blade i inne.

Wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku trwa do 20 lutego, godz. 23:59.

Źródło: GOG.com, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.