Godzilla Minus One zmierza na streaming. Jedno z najlepszych widowisk ostatnich lat

Godzilla Minus One niebawem w streamingu | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Godzilla Minus One to absolutnie mistrzowskie widowisko, które niebawem ma doczekać się premiery na SVOD. Nie wiemy, czy film trafi także do Polski.

Co się stanie, gdy połączymy fenomenalne apokaliptyczne widowisko, film katastroficzny, personalny dramat zwykłych ludzi i gigantyczną jaszczurkę biegającą po mieście? Wyjdzie tak dobry film, po prostu!

Godzilla Minus One na Amazon Prime Video

Prime Video od jakiegoś czasu tylko kusi i kusi. Niedawno zadebiutował fantastycznie przyjęty przez graczy serial Fallout, a do tego w ofercie streamingowego giganta jest zatrzęsienie wartych uwagi tytułów. Być może wkrótce dostaniemy tam kolejny potężny zastrzyk nowości, w postaci oscarowego filmu z Japonii!

Jak informuje m.in. portal Digital Spy, Godzilla Minus One ma wkrótce trafić do biblioteki Amazon Prime Video. Już 3 maja będzie można zacząć seans, ale… tylko w Japonii. Na razie nie dostaliśmy konkretnych dat związanych z premierą w innych krajach, w tym nawet USA czy Wielkiej Brytanii.

Premiera w Japońskiej wersji serwisu sugeruje jednak, że Amazon może chcieć umożliwić dostęp klientom także z innych części świata. Jeśli więc Godzilla Minus One trafi w Polsce do streamingu, najpewniej będzie to właśnie opcja od Amazona. Konkretnych dat nie ma, ale jeśli tak się stanie, strzelałbym, że informacje w tej sprawie dostaniemy w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Nie bez powodu warto czekać na premierę filmu w SVOD. Najnowsza japońska Godzilla trafiła na ekrany kin, gdzie szybko stała się fenomenem. Film był chwalony nie tylko za efekty specjalne (za które zgarnął Oscara), ale również za scenariusz, tak wyjątkowy na tle innych filmów z “królem potworów”.

Źródło: Digital Spy

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie