God of War na wczesnym porównaniu PC i PS5. Różnice widać od razu

God of War na porównaniu PC i PS5
PC PS5

Wczoraj ujrzeliśmy nowy zwiastun God of War w wersji na PC. Zawarł on w sobie parę fragmentów rozgrywki i pozwolił rzucić okiem na zmiany, które zaszły w nowej wersji hitu PlayStation. W sieci pojawiło się porównanie gry w wersji na PC i PS5.

Bez większego zaskoczenia, produkcja prezentuje się na porównaniu dużo lepiej na PC. Tekstury są dużo bardziej szczegółowe, na postaciach widać więcej detali, a i zasięg rysowania obiektów zdaje się być nieco większy. Dodatkowo deweloperzy wprowadzili większe lub mniejsze zmiany w pojedynczych modelach, które czasem różnią się drobnymi szczegółami. W niektórych przypadkach może to jednak wynikać z różnych wariantów wyposażenia Kratosa.

Pamiętajcie też, że porównanie powstało na podstawie materiałów z YouTube. Oznacza to, że zostały one poddane kompresji i mogą wyglądać gorzej, niż w rzeczywistości. Faktem jest natomiast, że God of War w wersji na PC jest tą ładniejszą opcją i gra zyskała parę usprawnień w oprawie, o których przeczytacie w tym artykule.

Jeśli planujecie ograć GoW z 2018 roku na PC, lepiej przygotujcie swoje komputery na niemały wysiłek. Ujawnione wymagania sprzętowe jasno wskazują, że wyższe ustawienia graficzne dadzą wycisk nawet tym mocniejszym PeCetom.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie