God of War na porównaniu PC i PS5

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

God of War na wczesnym porównaniu PC i PS5. Różnice widać od razu

Wczoraj ujrzeliśmy nowy zwiastun God of War w wersji na PC. Zawarł on w sobie parę fragmentów rozgrywki i pozwolił rzucić okiem na zmiany, które zaszły w nowej wersji hitu PlayStation. W sieci pojawiło się porównanie gry w wersji na PC i PS5.

Bez większego zaskoczenia, produkcja prezentuje się na porównaniu dużo lepiej na PC. Tekstury są dużo bardziej szczegółowe, na postaciach widać więcej detali, a i zasięg rysowania obiektów zdaje się być nieco większy. Dodatkowo deweloperzy wprowadzili większe lub mniejsze zmiany w pojedynczych modelach, które czasem różnią się drobnymi szczegółami. W niektórych przypadkach może to jednak wynikać z różnych wariantów wyposażenia Kratosa.

Pamiętajcie też, że porównanie powstało na podstawie materiałów z YouTube. Oznacza to, że zostały one poddane kompresji i mogą wyglądać gorzej, niż w rzeczywistości. Faktem jest natomiast, że God of War w wersji na PC jest tą ładniejszą opcją i gra zyskała parę usprawnień w oprawie, o których przeczytacie w tym artykule.

Jeśli planujecie ograć GoW z 2018 roku na PC, lepiej przygotujcie swoje komputery na niemały wysiłek. Ujawnione wymagania sprzętowe jasno wskazują, że wyższe ustawienia graficzne dadzą wycisk nawet tym mocniejszym PeCetom.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%