God of War Ragnarok – w grze może pojawić się głos Arthura Morgana z RDR2

0 komentarzy

Bardzo możliwe, że w God of War Ragnarok wystąpi Roger Clark. Aktor podkładał głos pod Arthura Morgan ze świetnego Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2 stało świetną fabułą, bogatym światem i niezłą rozgrywką. Najważniejszym elementem nowego hitu Rockstar były (a raczej są) świetnie wykreowane postacie – przede wszystkim Arthur Morgan.

Głosem Arthura był aktor Roger Clark, który fenomenalnie odegrał swoją rolę i trudno było go nie polubić. Clark z miejsca stał się ulubieńcem graczy i wygląda na to, że świat gamingu zbyt szybko go nie pożegna.

Aktor wrzucił na swoje Instagram Story ogłoszenie o pracę w Santa Monica Studio. Clark nie ma żadnych powiązań z tymi deweloperami, a przynajmniej do tej pory nic o tym nie świadczyło.

Jest to mała wskazówka sugerująca, że Roger Clark pojawi się w God of War Ragnarok. Rolę w RDR 2 prawdopodobnie zapewniło mu zaangażowanie w serial The Wild West. Warto wspomnieć, że Clark podkładał głos pod kilka postaci w serialu Thor & Loki: Blood Brothers. Mamy więc kolejną wskazówkę.

Oczywiście to tylko przypuszczenia. Zaangażowanie Clarka w nową część God of War byłoby jednak świetnym ruchem ze strony Santa Monica. To bardzo lubiana persona i jego obecność w grze byłaby dodatkową reklamą. Zresztą, Clark jest też przy okazji naprawdę wyśmienitym aktorem głosowym.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się