God of War Ragnarok – w grze może pojawić się głos Arthura Morgana z RDR2

God of War Ragnarok – w grze może pojawić się głos Arthura Morgana z RDR2
PS4 PS5

Bardzo możliwe, że w God of War Ragnarok wystąpi Roger Clark. Aktor podkładał głos pod Arthura Morgan ze świetnego Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2 stało świetną fabułą, bogatym światem i niezłą rozgrywką. Najważniejszym elementem nowego hitu Rockstar były (a raczej są) świetnie wykreowane postacie – przede wszystkim Arthur Morgan.

Głosem Arthura był aktor Roger Clark, który fenomenalnie odegrał swoją rolę i trudno było go nie polubić. Clark z miejsca stał się ulubieńcem graczy i wygląda na to, że świat gamingu zbyt szybko go nie pożegna.

Aktor wrzucił na swoje Instagram Story ogłoszenie o pracę w Santa Monica Studio. Clark nie ma żadnych powiązań z tymi deweloperami, a przynajmniej do tej pory nic o tym nie świadczyło.

Jest to mała wskazówka sugerująca, że Roger Clark pojawi się w God of War Ragnarok. Rolę w RDR 2 prawdopodobnie zapewniło mu zaangażowanie w serial The Wild West. Warto wspomnieć, że Clark podkładał głos pod kilka postaci w serialu Thor & Loki: Blood Brothers. Mamy więc kolejną wskazówkę.

Oczywiście to tylko przypuszczenia. Zaangażowanie Clarka w nową część God of War byłoby jednak świetnym ruchem ze strony Santa Monica. To bardzo lubiana persona i jego obecność w grze byłaby dodatkową reklamą. Zresztą, Clark jest też przy okazji naprawdę wyśmienitym aktorem głosowym.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie