Premiera God of War Ragnarok już blisko? Tak wskazują dwie poszlaki

God of War Ragnarok - zrzut ekranu
Newsy PS4 PS5

W sieci pojawiły się dwa tropy wskazujące, że premiera God of War Ragnarok może być dość blisko. Wygląda na to, że nie musimy się martwić o przesunięcie tegorocznego debiutu na późniejszy termin.

Gra została oceniona przez koreańską organizację klasyfikacyjną. Często zdarza się, że ocena wiekowa pojawia się na chwilę przed dużym pokazem gry lub nawet moment przed jej premierą. Jako przykład może posłużyć Horizon Forbidden West, które dostało klasyfikację od tej samej organizacji około trzy miesiące przed debiutem.

Na premierę w ciągu najbliższych paru miesięcy zdaje się też wskazywać termin wysyłki gadżetów, które pojawiły się w jednym z brytyjskich sklepów. Pluszaki oraz czapki z GoW Ragnarok mają trafić do kupujących we wrześniu, a rzadko zdarza się, aby na dystrybucję gadżetów decydowano się długo przed premierą.

Choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Ragnarok faktycznie ukaże się w tym roku, wciąż nie ujawniono konkretnej daty premiery. Co więcej, twórcy jasno zaznaczają, że produkcja – przynajmniej miesiąc temu – nie była gotowa do kolejnej prezentacji. Nieco to niepokojące, ale warto zaufać deweloperom.

Nie ulega wątpliwości, że Ragnarok to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Wiele dużych premier doczekało się przesunięcia na kolejny rok i miejmy nadzieję, że tytuł Santa Monica Studio ostatecznie ukaże się w terminie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie