God of War Ragnarok na dobrej drodze do premiery. Aktor potwierdził pozytywną wiadomość

God of War Ragnarok - Thor
Newsy PS4 PS5

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że God of War Ragnarok jest już blisko premiery. Nawet PlayStation ciągle wspomina, że gra zadebiutuje w tym roku, a teraz dostaliśmy kolejną poszlakę.

Aktor użyczający swojego głosu i ruchów Thorowi z gry, Ryan Hurst, udzielił wywiadu w trakcie Comic Con Revolution 22, w którym został zapytany o swój wkład w rozwój nowej odsłony God of War. Hurst wspomniał, że zakończył już swoją pracę przy grze. Niedługo później osoba nagrywająca wywiad sprostowała, że Hurst dogrywał ostatnie, mniej istotne dialogi do tytułu.

Oczywiście na podstawie wypowiedzi aktora ciężko wywnioskować, kiedy może zadebiutować Ragnarok. Nie wiemy też, kiedy dokładnie Hurst skończył pracować nad grą. Zakończenie nagrywania kwestii dialogowych Thora (który będzie jedną z najważniejszych postaci w tytule) sugeruje jednak, że produkcja Ragnaroku powoli chyli się ku końcowi.

Niedawno reżyser poprzedniej odsłony serii potwierdził, że na kolejny pokaz God of War Ragnarok trzeba będzie jeszcze troszkę poczekać. Niektórzy zaczęli spekulować, że gra nie ukaże się w tym roku, na co jednak dość szybko zareagował inny deweloper, który zaznaczył, że produkcja trafi na rynek w terminie. Fani ewidentnie zaczynają się niecierpliwić.

Nawet jeśli zdarzy się, że premiera Ragnarok przeskoczy na kolejny rok, nie będę specjalnie rozczarowany. To gra, wobec której gracze mają ogromne oczekiwania i nie dziwię się, że Santa Monica Studio chce dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie