PlayStation przypomina o premierze God of War Ragnarok. Obejdzie się bez opóźnień?

God of War Ragnarok - grafika
PS4 PS5

God of War Ragnarok ma docelowo ukazać się w tym roku. Sony nadal nie ujawniło konkretnej daty premiery, ale postanowiono przypomnieć o tegorocznym debiucie.

Na stronie PlayStation pojawił się artykuł przedstawiający 22 tytuły mające ukazać się w 2022 roku. Wśród wymienionych pozycji znajdziemy chociażby Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7, Dying Light 2 i Elden Ring. W zestawieniu pojawiło się też God of War Ragnarok, co w pewien sposób utwierdza w przekonaniu, że tytuł nie doczeka się opóźnienia na przyszły rok.

Wcześniej spekulowano, że PlayStation przesunie debiut nowych przygód Kratosa o kolejne miesiące. Były to jednak tylko plotki i samo Sony teraz niejako rozwiało wszelkie wątpliwości. Oczywiście nadal nie możemy wykluczać, że Ragnarok napotka pewne problemy w ostatnich miesiącach produkcji i ostatecznie ukaże się w przyszłym roku – to jednak dość mało prawdopodobne.

Pod koniec grudnia 2021 roku nowe God of War otrzymało klasyfikację od arabskiej organizacji. Sugeruje to, że gra może doczekać się wkrótce kolejnej prezentacji i być może nawet ujawnienia daty premiery. Przecieki wskazują, że w lutym ujrzymy State of Play i kto wie, może to właśnie na nim PlayStation uchyli rąbka tajemnicy? Na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie