God of War Ragnarok ocenione przez pierwszą organizację. Premiera może być blisko

God of War Ragnarok - zrzut ekranu
PS4 PS5

Gracze się niecierpliwią. PlayStation nadal nie podało daty premiery God of War Ragnarok, a dodatkowo na serwerach Sony znaleziono placeholderową datę premiery. Na szczęście mamy pierwszy sygnał sugerujący nieodległy debiut.

Arabska organizacja klasyfikacyjna zajmująca się grami wideo opublikowała rating nowego God of War. Jak nietrudno się domyślić, z grą zapoznają się osoby powyżej osiemnastego roku życia. Nikt nie będzie specjalnie zdziwiony, jeśli Ragnarok będzie dość brutalnym tytułem.

Wystawienie pierwszej oceny klasyfikacyjnej to świetny znak. Oznacza to, że Sony wkrótce zacznie pokazywać grę częściej i być może wreszcie poznamy upragnioną datę premiery. Gry doczekują się klasyfikacji zazwyczaj na krótko przed startem zaawansowanej kampanii marketingowej. Czy tak będzie też w tym przypadku? Nie zdziwiłbym się.

Jest to też pierwsza taka ocena dla Ragnarok. Prawdopodobnie niedługo pojawią się kolejne, w tym te od PEGI i ESRB. W ich przypadku może być nieco ciekawiej, bowiem opisy gier rzeczonych organizacji potrafią zdradzać nowe informacje na temat samych produkcji. Kto wie, może podobnie będzie i tym razem.

Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery God of War Ragnarok. Gra ukaże się tylko na PlayStation 4 i PlayStation 5

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie