Wielka gra z PlayStation jest “bardzo blisko” zapowiedzi na PC. Wspaniałe wieści

God of War Ragnarok na PC jest
Newsy PC PS4 PS5

Popularny i wiarygodny insider billbil-kun potwierdza swoje wcześniejsze przecieki dotyczące God of War Ragnarok. Niebawem otrzymamy zapowiedź!

Lepszych wieści z rana fani PeCetów nie mogli się spodziewać, skoro w sieci pojawiły się nowe informacje o możliwym wydaniu GoW Ragnarok w wersji na komputery osobiste! Już nie możemy się doczekać.

God of War Ragnarok na PC – zapowiedź “bardzo blisko”

Zaufany insider związany z promocjami, akcjami rabatowymi i czasami nowymi grami zmierzającymi do graczy pokusił się o skomentowanie swoich przecieków sprzed jakiegoś czasu. Mniej więcej na początku maja twierdził, że zapowiedź God of War Ragnarok na PC jest “blisko”. Oczywiście do tej pory nie dostaliśmy żadnego konkretu ani nawet potwierdzenia, lecz niech Was to nie zwiedzie.

Teraz jest już naprawdę blisko. Port God of War Ragnarok na PC zostanie ogłoszony wkrótce. Przykro mi, ale wciąż nie mogę podać dokładnego terminu ogłoszenia.

– twierdzi insider

Sam fakt, że gra wyjdzie na PC, jest raczej pewien z góry. W końcu poprzednia część okazała się wielkim sukcesem na nowej platformie, otwierając przygody Kratosa dla znacznie większego grona potencjalnych fanów. Dlatego też bezpośrednia kontynuacja raczej na pewno trafi na tę platformę. Ale kiedy to się stanie?

Insider nie zna szczegółów, a wszyscy do tej pory mogliśmy myśleć, że wydarzy się to w trakcie spodziewanego PlayStation Showcase 2024. Wielkie wydarzenie Sony ma rzekomo odbyć się w maju, ale teraz to sami już nie wiemy. W końcu maj dobiega końca, a korporacja milczy. Czy jednak leakerzy nie mieli tym razem sprawdzonych informacji?

Źródło: Twitter

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie