Niedługo poznamy datę premiery God of War Ragnarok? PlayStation przesunęło wewnętrzny termin

God of War Ragnarok - zrzut ekranu
Newsy PS4 PS5

W PS Store natrafiono na zmiany związane z datą premiery God of War Ragnarok. Z pewnością są to placeholdery, jednak i tak dostarczają ciekawych informacji.

Co z tym God of War Ragnarok? PlayStation niby i od dawna zapewnia nas o tym, że premiera produkcji faktycznie ma nastąpić w tym roku. Jakby tego było mało, dopiero co wygadał się na ten temat jeden z kluczowych aktorów występujących w grze. Ryan Hurst udzielił bowiem wywiadu, w którym podkreślił, że zakończył prace nad tytułem. I choć z pozoru nie oznacza to, że premiera nastąpić ma lada moment, raczej nie powinniśmy zbyt długo na nią czekać.

Do tego wszystkiego niedawno pojawił się merchandise związany z GoW Ragnarok. Ubrania i gadżety z gry teoretycznie powinny pojawić się w sprzedaży już we wrześniu. Zazwyczaj takie rzeczy wychodzą w okolicach premiery gry. Kolejne ciekawe poszlaki pojawiły się w bazie danych PlayStation. Jak zauważa konto PlayStation Game Size na Twitterze, przesunięto wewnętrzne terminy.

No to co z tą datą premiery God of War Ragnarok?

Wewnętrzna data premiery nowego God of War została przesunięta z 30 sierpnia na 31 grudnia. Pamiętajmy jednak, że są to wyłącznie placeholdery, czyli tymczasowe terminy, które nie reprezentują faktycznego stanu. Mimo wszystko mogą oznaczać dwie rzeczy, z których każda wciąż wskazuje na premierę tytułu w tym roku.

Działania związane z orientacyjnym terminem premiery zbiegły się w czasie z Summer Game Fest, czyli jednym z największych wydarzeń gamingowych tego roku, które odbędzie się już jutro. Istnieje więc szansa, że PlayStation zamierza zapowiedzieć faktyczną datę właśnie w trakcie wydarzenia. Nie byłoby to dziwne, skoro firma i tak pojawi się na evencie. W końcu nastąpić ma również rzekoma zapowiedź The Last of Us Remake.

Inna opcja to po prostu zwrócenie uwagi na przesunięcie daty premiery God of War Ragnarok z trzeciego kwartału tego roku na czwarty kwartał. I to ma akurat sporo sensu, skoro twórcy do tej pory nie potwierdzili, kiedy faktycznie możemy spodziewać się wydania gry. Jeżeli jednak PlayStation kombinuje coś z wewnętrznymi terminami, istnieje spora szansa, że i tak niedługo poznamy odpowiedź na pytanie, które ciśnie nam się na usta od dawna – kiedy zadebiutuje nowy God of War?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie