Limitowany DualSense inspirowany God of War Ragnarok już do kupienia w Polsce. Znamy cenę

God of War Ragnarok - limitowany DualSense w Polsce. Znamy cenę
Newsy PS5

W Polsce można już kupić limitowaną edycję kontrolera DualSense do PS5. Pad inspirowany God of War Ragnarok na szczęście nie kosztuje aż tak wiele.

Gracze uwielbiają limitowane edycje różnego gamingowego sprzętu, a już szczególnie, jeżeli ich wygląd inspirowany jest popularnymi grami. God of War Ragnarok to wielce wyczekiwana produkcja Santa Monica Studio, która w końcu zadebiutuje. Fani mogą już teraz natomiast wyposażyć się w nowy, limitowany kontroler.

DualSense do PS5 z motywem GoW Ragnarok wyceniono w naszym kraju na 349 złotych, czyli… nie jest źle, a jest wręcz “normalnie”. W końcu to niewielka różnica od “zwykłej” wersji. Do tej pory można go było kupować wyłącznie za granicą, ale teraz pojawia się w ofertach polskich sklepów. Obecnie da się go dostać w RTV Euro AGD oraz Media Markt.

Sam design jest dość dyskusyjny. W pełni rozumiem, jeżeli komuś się spodoba, ale niebieski i biel to zdecydowanie “nie moje” połączenie. Niemniej trudno odmówić mu stylu. Do tego wszystkiego spore wrażenie robią insygnia widoczne na froncie w kształcie wilka i niedźwiedzia. Te mają symbolizować bohaterów gry, czyli Kratosa i jego syna Atreusa.

Jednocześnie znamy również od niedawna polską cenę “pro” kontrolera do PS5, czyli DualSense Edge. Sprzęt, który robi fenomenalne wstępne wrażenie, jest abstrakcyjnie wręcz drogi. Sony każe sobie za niego płacić 1199 złotych. To olbrzymia kwota, więc jeżeli nie zależy Wam na ulepszonej wersji pada, może lepiej skusić się na limitowaną edycję z God of War?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie