Limitowany DualSense do PS5 z motywem God of War Ragnarok. Jest stylowo

PS5 dostanie limitowany DualSense z motywem God of War Ragnarok
Newsy PS5

Nowy DualSense z motywem God of War Ragnarok może jeszcze bardziej wzmocnić klimat ogrywania gry. PS5 dostanie elegancką, limitowaną wersję pada.

Niedawno Sony udowodniło nam, że nie kłamało w sprawie wypuszczania nowych wersji swojego flagowego sprzętu. DualSense Edge to nowa wersja uwielbianego kontrolera do PS5 (i PC, rzecz jasna). Jeśli jednak nie przekonują Was nowości, być może zrobi to wzór rodem z Midgardu.

PS5 dostanie stylowy kontroler DualSense

Na minionym State of Play doczekaliśmy się paru ciekawych zapowiedzi i, przede wszystkim, nowego zwiastuna God of War Ragnarok. Tegoroczny hit od PlayStation zapowiada się na kolejną epicką przygodę. Ciężko wybyć się ekscytacji, gdy deweloperzy zapowiadają grę choćby potyczką Kratosa z Thorem. Tak wielkie wydarzenie, jak premiera gry, powinno zostać odpowiednio uczczone, prawda?

Z tej okazji PlayStation zapowiedziało limitowaną edycję kontrolera DualSense, która najpewniej wyprzeda się w trybie ekspresowym. Tym razem dostaniemy urządzenie w bardzo stylowym wzorze zaczerpniętym z mitologii nordyckiej. Całość jest niebiesko-biała, a na touchpadzie możemy podziwiać bardzo ładny wzór niedźwiedzia oraz wilka, który symbolizuje dwójkę głównych bohaterów produkcji.

Przygotuj się na ragnarök i zaopatrz w limitowaną edycję kontrolera bezprzewodowego DualSense. Za inspirację posłużył projektantom Midgard z nordyckiej mitologii, z którego zaczerpnęli kolorystykę – mroźny błękit na śnieżnej bieli. Całość wieńczą wizerunki niedźwiedzia oraz wilka, które symbolizują Kratosa i Atreusa.

– czytamy pod filmem na YouTube

I choć w pełni rozumiem, że model ten może się podobać, na mnie robi dość umiarkowane wrażenie. Jasne – jest stylowo (co wielokrotnie podkreśliłem), a wzór dwóch postaci wygląda naprawdę ładnie. Z drugiej jednak strony połączenie białego i niebieskiego nie należy do moich ulubionych zestawień. Oczywiście rozumiem sam zamysł i trzeba przyznać, że ogrywanie nowego GoW-a z takim kontrolerem może wywołać jeszcze większą immersję. Sprzęt zadebiutuje w dniu premiery gry – 9 listopada 2022 roku. Zamówienia przedpremierowe ruszają 27 września.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie