God of War Ragnarok może dostać dodatek w formie DLC albo samodzielnej gry

God of War Ragnarok ma dostać DLC. Być może w zaskakującej formie
Newsy PS4 PS5

Znany i trafny leaker zapowiedział DLC do God of War Ragnarok. Stoi to w sprzeczności z tym, co mówili wcześniej twórcy. Chyba że chodzi o coś nieco innego.

Reżyser God of War Ragnarok wkrótce po premierze gry stwierdził, że “nie liczyłby” na dodatek do Ragnarok. Jego zdaniem jest to duża gra, w którą włożyli wszystkie siły. Dlatego też niedawne sugestie dotyczące przyszłości serii odebraliśmy raczej jako pewnego rodzaju zapowiedź kolejnej pełnoprawnej części. Być może jednak Santa Monica Studio zrewidowało swoje plany. Tak przynajmniej twierdzi wiarygodny leaker.

The Snitch, bo o nim mowa, poruszył ten temat na jednym ze swoich ostatnich streamów. Wątek o tej sprawie pojawił się na forum ResetEra. Tam możemy zobaczyć zapis z transmisji, w którym informuje o rzekomym DLC do God of War Ragnarok. Nie wie on jednak, czy deweloperzy pracują nad DLC, czy samodzielnym dodatkiem w formie np. Spider-Man Miles Morales.

To miałoby sens, bo w świecie GoW można opowiedzieć wiele historii i być może teraz twórcy chcą się skupić na innych postaciach? Tego jeszcze nie wiemy, ale leaker potwierdził te informacje także na swoim profilu na Twitterze. I choć jest on wiarygodnym człowiekiem, i tak lepiej wstrzymać się z entuzjazmem. Dla bezpieczeństwa.

https://twitter.com/insider_wtf/status/1694800218556887332

Jako swoje źródło podaje tego samego człowieka, który wcześniej podzielił się screenami z Rise of the Ronin przed oficjalną zapowiedzią gry. Jego zdaniem dodatek ma być gotowy w 60% i ma ukazać się nawet w tym roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie