Czy God of War Ragnarok dostanie DLC? Reżyser ma dla fanów gotową odpowiedź

God of War Ragnarok z fabularnym DLC? Reżyser ma gotową odpowiedź
Newsy PS4 PS5

Ta nie ucieszy wszystkich, choć w pełni możemy ją zrozumieć. God of War Ragnarok raczej nie dostanie żadnego rozszerzenia w jakiejkolwiek postaci.

Ja się wcale nie dziwię wielu fanom różnych świetnych gier. W końcu po ich przejściu tak naprawdę… nie ma co robić. To jak ze skończeniem dobrej książki lub wciągającego serialu – człowiek nie wie, co robić z życiem, gdy skończy się historia, w którą aż tak się wciągnął. Dlatego też fani często liczą na dodatki do swoich ulubionych tytułów. Te, szczególnie nastawione na fabułę, zwyczajowo są jednak zamkniętą całością.

God of War Ragnarok to raczej koniec sagi nordyckiej

Podcast Kinda Funny Games Spoilercast rozmawiał z reżyserem God of War Ragnarok, Erikiem Williamsem. Twórca na temat możliwości przedłużenia tej historii uznał, że raczej nie ma sensu na to liczyć.

Nie wiem, stary, [God of War Ragnarok] jest duże. Myślę, że włożyliśmy w to wszystko, co mieliśmy, więc nie liczyłbym na to.

– powiedział Eric Williams, reżyser GoW Ragnarok

Nie da mu się zaprzeczyć, w końcu Ragnarok jest naprawdę opasłą i długą grą, która raczej powinna usatysfakcjonować każdego fana swoją długością. Na ten moment osobiście również nie liczyłbym na cokolwiek nowego w „nordyckiej sadze” przygód Kratosa. W końcu poprzednia część nie dostała nic takiego, a była wyraźnie krótszą grą. Bój wojny najpewniej trafi do nowej krainy, gdzie zajmie się masakrowaniem kolejnych bogów i bóstw… być może Egipt? Nie można też zapomnieć, że Santa Monica Studio najpewniej zrobi sobie chwilową przerwę od uwielbianego bohatera i zajmie się rozwijaniem innych gier. W końcu od dawna słyszymy o rzekomym projekcie science-fiction powstającym w studiu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie