Preload God of War na PC niebawem. Szykujcie miejsce na dysku

God of War - Kratos i Atreus
PC

Kratos w końcu zawita na PC już 14 stycznia 2022 roku. Twórcy God of War podzielili się informacją, kiedy będziemy mogli pobierać pliki.

Jeżeli chcecie być gotowi na premierę – lepiej już teraz zwolnijcie trochę miejsca.

God of War na PC – kiedy preload?

To doprawdy wielka chwila dla entuzjastów „pecetów” – klasyczna marka PlayStation trafi na PC. Legendarny Kratos wraz z synem zawitają na nasze dyski twarde już 14 stycznia, czyli w najbliższy piątek. Z tego względu zalecamy nastawić się na pobieranie plików… już dzisiaj!

Sony Santa Monica przekazała w krótkim komunikacie na Twitterze, że preload gry rozpocznie się już dziś, tj. 12 stycznia, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Wczoraj pisaliśmy o przedpremierowym fragmencie z rozgrywki, który jednak został już… usunięty. Widocznie komuś zapomniało się, że materiały mogą zostać upublicznione dopiero po premierze tytułu. Niemniej wciąż warto przyjrzeć się zwiastunowi przedstawiającemu najważniejsze „ficzery” „pecetowej” wersji gry.

Poniżej przypominamy wymagania sprzętowe gry. Te są dość wysokie (jak na grę, która oryginalnie zadebiutowała w 2018 roku), ale twórcy obiecują szereg ustawień, aby każdy mógł dostosować rozgrywkę pod siebie.

To co? Też szykujecie już miejsce na przywitanie Kratosa i jego syna? Swoją drogą ciekawi mnie, przy zmierzający na PS5 GoW Ragnarok również ukaże się na platformie, którą ostatnio Sony bardzo polubiło

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie