Ghost of Tsushima Director's Cut - główny bohater biegnie przez kwiecistą łąkę

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima Director’s Cut na nowym trailerze. Sony pokazuje oceny i nagrody

Japoński producent opublikował świeży trailer z Ghost of Tsushima: Director’s Cut, chwaląc się ocenami i nagrodami, jakie do tej pory zgarnęło rozszerzenie.

Na oficjalnym kanale PlayStation na YouTube pojawił się nowy filmik z Ghost of Tsushima: Director’s Cut. Sony zamieściło w nim fragmenty opinii na temat ulepszonej wersji produkcji, która została bardzo ciepło przyjęta przez krytyków.

Edycja Reżyserska to między innymi DLC, które zapewnia jeszcze więcej ładnych krajobrazów z XIII-wiecznej Japonii i klimatyczną historię. Oprócz tego w ramach rozszerzenia otrzymujemy update do wersji PS5. Aktualizacja wprowadza między innymi ulepszenia graficzne i – co jest w sumie gwoździem programu – wsparcie dla kontrolera DualSense.

Obecnie średnia ocen Director’s Cut na PS5 w serwisie Metacritic.com wynosi 88 procent (na podstawie 58 opinii krytyków). Natomiast u graczy jest gorzej – nota sięga „zaledwie” 6,5. Wiele osób wystawiło bowiem tytułowi ocenę 0. Ich zdaniem w Edycji Reżyserskiej nie ma nic nowego, a cena jest wysoka i każą płacić za to samo. Są to najpewniej gracze, którzy nie mieli styczności z Director’s Cut i chcą zbojkotować politykę Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się