Ghost of Tsushima aktor

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Oto filmik, na którym prawdziwy Jin Sakai gra w Ghost of Tsushima Director’s Cut

W internecie pojawiło się wideo, które prezentuje aktora Daisuke Tsuji ogrywającego ulepszoną wersję Ghost of Tsushima.

Daisuke Tsuji użyczył głównemu bohaterowi GoT nie tylko głosu, ale i wyglądu. Rok temu po premierze produkcji w internecie można było zobaczyć filmik z aktorem, który gra w dzieło Sucker Punch. Teraz, po debiucie Edycji Reżyserskiej, na YouTube pokazano podobne nagranie.

Artyście bardzo podoba się produkcja – Daisuke Tsuji zdradził, że ogrywa ją już po raz czwarty. Jest wielkim fanem zadań pobocznych – wykonuje praktycznie każde z nich. Na nagraniu aktor opowiada, które elementy gry najbardziej przypadły mu do gustu.

Fajną rzeczą jest również, że Daisuke Tsuji mówi czasem o Jinie w pierwszej osobie – to nie „ten bohater”, tylko po prostu „ja”.

Ghost of Tsushima Director’s Cut zadebiutowało 20 sierpnia, czyli po roku od premiery podstawowej wersji. Edycja Reżyserska wprowadziła dodatek fabularny z odrębną wyspą oraz aktualizację do wersji PS5. Nam dzieło Sucker Punch w odświeżonym wydaniu bardzo się podobało – pod tym adresem opublikowaliśmy recenzję.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się