Gdzie rozegra się akcja GTA VI? Jest już jedna propozycja

Co powiecie na taki pomysł? Może macie lepszy?

Przed nami premiera GTA V na PC, która nastąpi – o czym zapewniał ostatnio deweloper – bez żadnego opóźnienia, czyli 27 stycznia tego roku. Później w planach jest dodatek z napadami do GTA Online (tutaj szczegóły oraz trailer), więc Rockstar ma ręce pełne roboty.


Co z GTA VI? Pewnie twórcy już coś planują, lecz nie oszukujmy się – szybko o nowej części na pewno nie usłyszymy. Trzeba przecież przez pewien czas wspierać odświeżoną piątkę.

Jedna z agencji nieruchomości – Movito Real Estate – postanowiła dla zabawy sprawdzić, jakie miasto nadawałoby się idealnie na osadzenie w nim akcji Grand Theft Auto VI. Pod uwagę wzięto liczbę sklepów z bronią, klubów nocnych uciech, komisariatów policji czy kawiarenek. Eksperci od sprzedawania mieszkań doszli do wniosku, że najlepszym miastem dla GTA VI byłoby Portland w stanie Oregon.

Porównaliśmy kilka miast. Naszym celem było wybranie jednego, które byłoby idealnym miejscem do drobnych kradzieży samochodów oraz oferowało szeroki wachlarz pań lekkich obyczajów. Liczby mówią same za siebie. Portland byłoby idealnym miejscem dla kolejnego GTA – napisał Willie Clark z Movito Real Estate na swoim blogu.

Portland posiada 637 kawiarni (Los Santos 10) oraz 6 komisariatów policji (Los Santos dwa razy więcej). Czyż nie jest to zatem dogodne miejsce, by rozwinąć jakąś szemraną działalność?

A jakie są Wasze propozycje miast dla kolejnego GTA? Wpisujcie na forum!

Tak mogłaby wyglądać mapa GTA VI

GTA-VI-Portland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1K Shares
Share1K
+1
Tweet