Full Throttle Remastered – kultowy klasyk w nowej formie. Oglądajcie trailer

Full Throttle Remastered – kultowy klasyk w nowej formie. Oglądajcie trailer
Filmiki z gier Newsy PC PS Vita PS4

Poprawiona grafika to nie wszystko.

Full Throttle zrobiło prawdziwą furorę w 1995 roku i jeśli wspominacie stare dobre czasy, zapewne z chęcią sięgniecie po remastera tego klasyka, który w przyszłym roku wyląduje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i PS Vita.

Za oryginalny tytuł odpowiadało studio LucasArts, a za kotlecika bierze się zespół Double Fine, w którego skład wchodzą również osoby pracujące niegdyś nad pierwowzorem.

Odświeżony klasyk to przede wszystkim od nowa narysowane tła oraz animacja bohaterów. Wszystko naturalnie w wysokiej rozdzielczości. Dochodzi do tego poprawiona muzyka, efekty dźwiękowe, a nawet możliwość włączenia podczas rozgrywki komentarzy twórców, którzy będą nas raczyć anegdotami dotyczącymi lokacji, w których aktualnie się znajdziemy. Dzięki temu poznamy również nieco historii na temat tworzenia samej gry.

Full Throttle Remastered to również spora galeria grafik koncepcyjnych do odblokowania oraz możliwość przełączania się pomiędzy starym wyglądem/dźwiękiem gry a tym odświeżonym.

Dla tych, którzy nie mieli okazji zapoznać się z oryginałem przypominamy, że mamy do czynienia z klasyczną grą przygodową point-and-click, w którą wpleciono elementy zręcznościowe. Gracz wciela się w Bena, szefa gangu motocyklowego, który musi oczyścić swoją grupę z zarzutu morderstwa.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia